Stypendyści 2022/2023

ABB

Jakub Bobrowski
Aleksandra Kołodziejczyk
Paweł Wacławiak
Aleksandra Stawieraj

ACCENTURE

Paweł Płuciennik

AMAZON

Iga Krautsztrung

ART.LOCUM

Kajetan Lasota

Stypendia dla obcokrajowców nie zostały przyznane, z uwagi na fakt iż złożone aplikacje nie spełniały wymogów Fundatora.

AVIENT

Raphael Chahin

AXI IMMO GROUP

Piotr Pacyna

BARRY CALLEBAUT SSC EUROPE

Agata Kamińska
Katarzyna Kucharska
Dominika Niewiadomska

BFF Bank S.A. Oddział w Polsce

Ewa Kowara

BILLENNIUM

Agata Granosik
Mateusz Poczta
Trzecie stypendium nie zostanie przyznane.

BIO-GEN

Patrycja Rowińska
Karolina Murawska

BROWIN

Anna Baszczyńska

BSH

Marcin Pisarski
Aleksandra Kaczorowska
Trzecie stypendium nie zostanie przyznane.

CLARIANT

Jakub Smakowski

CRAFTWARE

Mateusz Szydłowski

DIGICA

Anton Sayetharayeu

DIGICA – KURS Z ZAKRESU SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Katarzyna Kubis
Adil Shahzad
Jakub Znyk
Anton Sayetharayeu

DOCAPOSTE

Stypendium nie zostanie przyznane.

ECHO INVESTMENT

Edyta Maślak
Julia Gruszczyńska

EFICODE POLAND

Stypendium nie zostanie przyznane.

EMERSON

Jan Szeląg
Monika Ślawska

ENDAVA POLAND

Natalia Krzyżaniak
Joanna Bieganowska

EPASSI POLAND

Stypendium nie zostanie przyznane.

EUROFINS

Wojciech Karpik
Adrian Olszewski
Magdalena Wasielewska
Julia Wawrzyniak
Piąte stypendium nie zostanie przyznane.

FIRST DERIVATIVE

Joanna Puternicka
Dominik Napierała
Krystsina Savik

FUJITSU

Joanna Murowańska

GFT

Tomasz Woźniak

GODEL TECHNOLOGIES

Maja Frydlewska
Wojciech Słabosz

HARMAN

Stypendium nie zostanie przyznane.

HEXAGON

Natalia Walczak

HIRSCH POROZELL

Paulina Wilamek

HREIT (AKADEMIK)

Julia Supeł

HUTCHINSON

Stypendium nie zostanie przyznane.

HYDRO EXTRUSION POLAND

Maciej Tutak
Drugie stypendium nie zostanie przyznane.

IDEMIA

Korneliusz Krawczyk
Kamil Bednarek

IMMERGAS

Stypendia nie zostaną przyznane.

INDIGO

Konrad Stefaniak

INFOSYS

Krystyna Mishustina
Vladyslav Linevych

INPOST GREEN CITY

Julia Wojtania
Artem Luhovyi

INTELLIGENT LOGISTIC SOLUTIONS (ILS)

Aleksandra Pałubska

ITECHART GROUP

Jakub Gruszczyński
Adil Shahzad

JHM DEVELOPMENT

Valentina Bogomolova

KANCELARIA PRAWNA INKASO WEC

Natalia Sieradzka (AKADEMIK)
Weronika Niewiadomska (STYPENDIUM)

MABION

Agata Karkosik

MAGNETIX LAMINATION

Bartosz Żak
Vladyslav Yeromenko

MAKOLAB

Klaudia Świątek

MAKOLAB – KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO (IT)

Kinga Dudek
Anita Kamińska
Sebastian Łuczak
Julia Obidowska
Krystsina Savik
Adil Shahzad
Magdalena Tworek

MEDEZIN

Stypendium nie zostanie przyznanie.

MIELE TECHNIKA

Julia Janus
Adam Jeżyński
Karolina Połetek

MONNARI TRADE

Amina Arkhipova
Marta Voznenko

MONOPOLIS

Gabriel Stanisławski

NORDEA

Adrianna Cieśla
Maria Tomczak

PROCTER&GAMBLE

Stypendium nie zostanie przyznane.

PELION

Martyna Urbaniak

PGF S.A.

Aleksandra Dowgird

POLSKI ZWIĄZEK FIRM DEWELOPERSKICH (PZFD)

Maja Deszcz
Adrianna Duda

 PROFBUD

Natalia Dembińska

REGANTA SZLASCY

Filip Holak

REX-BUD BUDOWNICTWO

Julia Piątek

ROSSMANN

Monika Góra
Mikołaj Karolewski
Natalia Marszałek

SANDOZ TECHNICAL OPERATIONS/NOVARTIS

Andrzej Czapliński

SEMPERTRANS BEŁCHATÓW

Konrad Mrozowski
Drugie stypendium nie zostanie przyznane.

SKAMEX

Weronika Skowrońska
Marlena Kudłacz
Izabela Kaczmarska
Agnieszka Michalak

SUPERDROB

Antanina Sinkevich
Adam Matysiak

SUPERHOT oraz SOMETHING RANDOM

Katarzyna Daniluk
Lalit Chilka
Aleksandra Spała
Kamil Stawiński

T-MOBILE

Julia Zielińska
Paulina Wojciechowska

TME

Grzegorz Fabijanowski
Andrzej Grabowski
Michalina Śliwińska

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC

Mateusz Skowroński

VIRAKO

Patryk Różycki
Dawid Rakoczy

WELLA COMPANY

Maja Sadowska

WHIRLPOOL

Julia Purc
Piotr Ostrowski

WIRTHWEIN POLSKA

Sebastian Klima
Weronika Osiecka

ZF AUTOMOTIVE SYSTEMS POLAND

Adam Sztamborski
Adam Maślakiewicz

ADAPTIVE – KURS TRANSFORMACJA PROCESÓW BIZNESOWYCH W PRAKTYCE

Małgorzata Aleksandrzak
Katarzyna Bednarkiewicz
Monika Błachnio
Yaroslava Bratsylo
Antoni Cheda
Julia Cyganowicz
Wiktoria Domagała
Julia Gajosek
Edyta Maślak
Adrian Szewczyk
Dominika Tatar
Mateusz Tomczak
Marcin Walczak
Paulina Wawrzyniak
Aleksandra Wosiecka

ROTARACT ŁÓDŹ FABRYKA – KURS JĘZYKOWY

Julia Gajosek
Wiktoria Górko
Ewelina Grabowska
Zuzanna Kasprzak
Nadzeya Kuzmitskaya
Sebastian Łuczak
Damian Mamrot
Aleksandra Marcinkowska
Sebastian Maur
Karolina Niedzielska
Katarzyna Półtorak
Aleksander Sobczyk
Nina Strugińska
Aleksandra Traczyk
Zuzanna Wieczorek

CAPITA – KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Agata Kamińska
Aleksandra Marcinkowska
Monika Góra
Antoni Cheda

INOVATICA – KURS FRONTEND LAB 2022

Konrad Chojnacki
Sebastian Łuczak

LIKI MOBILE SOLUTIONS – KURS JAVA lub DEVOPS

Mateusz Matusiak (JAVA)
Hubert Królikowski (JAVA)
Piotr Kacprzak (DEVOPS)

TATE&LYLE – KURS J. ANGIELSKIEGO (zakres finansowy)

Antoni Cheda
Wiktoria Domagała

Łukasz Dutkiewicz
Julia Gajosek
Klaudia Jóźwiak
Agata Kamińska
Marta Kołacz
Martyna Sobieraj
Mateusz Tomczak

UNIWERSYTET ŁÓDZKI – KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Emilia Andryszkiewicz
Justyna Jastrzębska
Dorota Kaczorowska
Klaudia Łupieżowiec
Yaraslau Sinkevich
Artsem Strankouski
Nina Strugińska
Magdalena Szczepaniak

POLITECHNIKA ŁÓDZKA – AKADEMIK

Adam Pigłowski
Anna Gruchała

UNIWERSYTET MEDYCZNY – AKADEMIK

Filip Grzybowski
Weronika Lusa