Stypendyści 2018/2019

ABB

Karolina Królak studentka kierunku Zarządzanie i inżynieria Produkcji na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej
Mateusz Florczak student kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej

ACCENTURE

Andrzej Grabowski student kierunku Computer Science w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej

AMCOR FLEXIBLES REFLEX

Wojciech Śmiechowicz student kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Wydziale Mechanicznym oraz w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej

BSH

Anna Paluch studentka kierunku Management and Production Engineering w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej
Natalia Bartczyk studentka kierunku Zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej
Marcin Laufer student kierunku Mechatronika na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej

CONTRAIN GROUP

Zgodnie z § 5 ust. 4  Regulaminu programu  stypendialnego firmy Contrain Group  Sp. z o.o. dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego w ramach programu „Młodzi w Łodzi” stypendium nie zostało przyznane.

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA

Karolina Beton studentka kierunku Nanotechnologia na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej

EMERSON Automation Solutions

Angelika Augustyniak studentka kierunku Zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej

GFT Poland

Jakub Wujek student kierunku Informatyka na wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej

LIKI MOBILE SOLUTIONS

Dominik Życiński student kierunku Informatyka Stosowana na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego

NORDEA BANK AB SA ODDZIAŁ W POLSCE

Gerard Tomczyński student kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej

GRUPA KAPITAŁOWA OBLIGO

Aleksandra Kasielska studentka kierunku Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego

PELION

Anna Ziółkowska studentka kierunku Zarządzanie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego

PIXEL TECHNOLOGY

Jakub Niedźwiedzki student kierunku Informatyka w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej
Marcin Perka student kierunku Informatyka na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego

P&G

Hubert Foks student kierunku Management and Production Engineering w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej
Michał Tarkowski student kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej

ROSSMANN

Aleksandra Kudelska studentka kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej

SONOCO POLAND PACKAGING SERVICES

 Anna Banasiak studentka kierunku Management and Production Engineering w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej

WHIRLPOOL COMPANY POLSKA ODDZIAŁ EMEA SERVICE CENTER W ŁODZI
Stypendium im. Przemysława Gurzyńskiego

Ada Dąbkowska studentka kierunku Lingwistyka dla Biznesu na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
Magdalena Lar studentka kierunku Bankowość i Finanse Cyfrowe na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
Patrycja Okraska studentka kierunku Management w Centrum Kształcenia Międzynarodowego Politechniki Łódzkiej

POLITECHNIKA ŁÓDZKA

Natalia Nowak studentka kierunku Wzornictwo na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej
Martyna Florkiewicz
studentka kierunku Architektura na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Ewa Janczak studentka kierunku Gospodarka Przestrzenna na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego
Katarzyna Boruń studentka kierunku EkoMiasto na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego
Patrycja Lis studentka kierunku Turystyka i Rekreacja na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego
Anna Bubiłek studentka kierunku Matematyka na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego

KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO FUNDOWANY PRZEZ UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

Karolina Krzemińska studentka kierunku Lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Monika Lasak studentka kierunku Lekarskiego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Natalia Malinowska studentka kierunku Lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Olga Owsiak studentka kierunku Lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Dominika Pałdyna studentka kierunku Biotechnologia Medyczna na Wydziale Nauk Biomedycznych i Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Anna Płoszyńska studentka kierunku Techniki Dentystyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Zuzanna Słowińska studentka kierunku Techniki Dentystyczne na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Katarzyna Staniecka studentka kierunku Lekarskiego na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Izabela Szczepańska studentka kierunku Dietetyka na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Monika Szymonek studentka kierunku Lekarskiego na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

KURS JĘZYKA JAPOŃSKIEGO FUNDOWANY PRZEZ SPOŁECZNĄ AKADEMIĘ NAUK

Natalia Bartczyk studentka kierunku Zarządzanie na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej
Michał Brzeziński student kierunku Inżynieria Środowiska na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechnika Łódzkiej
Magdalena Duda studentka kierunku Pedagogika na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego
Anna Ejdys studentka kierunku Mikrobiologia na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego
Aleksandra Góralczyk studentka kierunku Międzyobszarowe Indywidualne Studia Matematyczno-Przyrodnicze na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego
Mateusz Juszczak student kierunku Administracja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
Kamila Paczyńska studentka kierunku Finanse i Rachunkowość na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
Ewelina Piguła studentka kierunku Zarządzanie na Wydziale Zarządzania oraz Finanse i Rachunkowość na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego

Sylwia Pindor studentka kierunku Stosunki międzynarodowe na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego
Julia Szpek studentka kierunku Nowe media i kultura cyfrowa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
Dominika Włodarczyk studentka kierunku Analiza Danych na Wydziale  Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego
Aleksandra Wyciszkiewicz studentka kierunku Zarządzanie Biznesem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego
Klaudia Zając studentka kierunku Management and Production Engineering na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji Politechniki Łódzkiej

Pełne rankingi poszczególnych programów stypendialnych znajdziesz tutaj: RANKING PROGRAMÓW STYPENDIALNYCH Każdy program stypendialny w oddzielnym arkuszu. W przypadku pytań,wątpliwości prosimy o kontakt mailowy: mlodziwlodzi@mlodziwlodzi.pl