Zdjęcia do portfolio, profesjonalnego cv? Sesja ślubna? Oczywiście z Kartą Rabatową. Rabat 20% na sesje zdjęciowe z Kartą Rabatową Młodzi w Łodzi!

Ukryte w kadrze jest marką, która już od 5 lata działa w obszarze fotografii. Zajmuje się biznesowymi realizacjami zdjęciowymi jak również fotografią ślubna
i okolicznościową. Naszym głównym celem jest satysfakcja klientów. Osiągamy go poprzez wysokie umiejętności, profesjonalną obsługę, elastyczność i doskonałe zaplecze techniczne. Ponadto zespół Ukryte w Kadrze prowadzi szkolenia z zakresu fotografii oraz grafiki komputerowej. Fotografowaliśmy m.in. dla Uniwersytetu Łódzkiego, Philipsa, NOITE, E-Techu oraz wielu innych organizacji oraz osób prywatnych.

Informacje o ofercie
Żyjemy i pracujemy w czasach, kiedy Internet stał się normalnym środowiskiem, w którym spędzamy codzienny czas, kontaktujemy się ze sobą, przesyłamy oferty. Profesjonalne zdjęcia to już nie rarytas, ale coś niezbędnego do prezentacji siebie – tak jak dobrej jakości garnitur na spotkaniu biznesowym.
W ramach karty rabatowej zachęcamy do skorzystania z indywidualnych sesji biznesowych. Sesje objęte są 20% rabatem.

Z szczegółową ofertą mogą Państwo zapoznać się pod linkiem: https://issuu.com/ukrytewkadrze/docs/katalog_biznes_l

Dane kontaktowe:
Ukryte w kadrze
email: biuro@ukrytewkadrze.pl
tel.: 048 502973197
ul. Piłsudskiego 135
(teren WIMY Klatka B1, II piętro)
92-318 Łódź

Więcej: https://mlodziwlodzi.pl/kartarabatowa/pfitemfinder/ukryte-w-kadrze/
Strona www: ukrytewkadrze.pl
Fanpage FB: https://www.facebook.com/UkryteWKadrze/?ref=hl
Oferta biznesowa: https://issuu.com/ukrytewkadrze/docs/katalog_biznes_l