Cześć, jesteśmy HTD Health! Zapraszamy Was na webinar „Rekrutacja zdalna w IT – jak zdobyć pracę nie wychodząc z domu?”.

Szkolenie poprowadzą nasze specjalistki ds. rekrutacji – Aleksandra BorowskaPaulina Nowak.

Celem spotkania jest przygotowanie Was do zdalnych procesów rekrutacyjnych. Dzięki naszemu szkoleniu dowiecie się, jak profesjonalnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej online, a także jak stworzyć atrakcyjne CV. Omówimy też dostępne platformy komunikacyjne, z którymi możecie się spotkać podczas zdalnego aplikowania o pracę. Co najważniejsze – podzielimy się z Wami naszymi protipami, jak dobrze wypaść na rozmowach rekrutacyjnych i dostać wymarzoną pracę w czasie pandemii!

Jeśli chcecie dowiedzieć się:

  • Gdzie szukać ogłoszeń o staż / pracę w dobie pandemii?
  • Jak powinno wyglądać nowoczesne i atrakcyjne CV?
  • Czy różni się rekrutacja online od procesów stacjonarnych?
  • W jaki sposób zadbać o odpowiedni wizerunek w internecie?
  • Jak wyróżnić się z grona kandydatów?
  • Co rekruter chciałby usłyszeć od kandydata na rozmowie o pracę, a o czym lepiej nie wspominać?
  • Jak profesjonalnie zaprezentować swoje umiejętności oraz mocne strony?
  • O co warto zapytać podczas pierwszego spotkania?
  • Jak zniwelować stres przed rozmową rekrutacyjną?
  • Na czym polega savoir-vivre rozmowy rekrutacyjnej online?

To szkolenie jest właśnie dla Was!


Sylwetki prowadzących:
Paulina Nowak
Jestem HRowcem, który czerpie przyjemność z pracy z ludźmi i lubi dzielić się swoją wiedzą z innymi. Specjalizuję się w rekrutacji, ale bardzo bliskie są mi także tematy związane z employer brandingiem, rozwijaniem talentów, a także wzmacnianiem motywacji i zaangażowania. Chętnie angażuję się również w organizację eventów oraz procesy mające na celu budowanie kultury organizacyjnej. Jestem również Instruktorem jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce, gdzie od kilku lat mam możliwość współpracy z młodymi liderami oraz prowadzenia działań programowych i szkoleniowych dla młodzieży oraz dzieci.

Aleksandra Borowska
Jestem dyplomowanym coachem, trenerem, HRowcem, doradcą MMŚP, edukatorem w zakresie przedsiębiorczości dzieci i młodzieży, konsultantem MaxieDISC, który bez wątpliwości bardzo lubi to, co robi. W codziennej pracy wykorzystuję wiedzę psychologiczną w biznesie. Wszystko zaczęło się od mojej pasji do biegania, przygotowań do półmaratonu, kiedy to często zadawałam sobie pytanie: dlaczego jedni ludzie osiągają swoje cele, a inni nie? No tak. Tam gdzie są ludzie, tam jestem ja i zdecydowanie dobrze odnajduje się w roli słuchacza, jak i tego, który mówi. Dzielenie się wiedzą jest dla mnie przyjemnością i do tej pory prowadziłam szkolenia na Collegium da Vinci, czy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Moja energia i żywiołowość jest widoczna na co dzień, dlatego staram się nią dzielić z moimi klientami. Jestem człowiekiem, który dobrze odnajduję się w różnych sytuacjach.


 

Wydarzenie odbędzie się pod linkiem:

https://www.facebook.com/HTDHealth