Instytut Medycyny Pracy zatrudni Psychologa

Jesteś absolwentem bądź studentem ostatniego roku psychologii? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Sprawdź, może to praca właśnie dla Ciebie!
Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera zatrudni:

PSYCHOLOGA

w Zakładzie Psychologii Pracy
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY
• wykształcenia wyższego (kierunek psychologia)
• biegłej znajomości języka angielskiego
• zainteresowania naukowe w obszarze psychologii pracy i psychologii zdrowia
• zdolności formułowania problemów badawczych i ich rozwiązywania
• motywacji do rozwoju naukowego
• umiejętności dydaktycznych (prowadzenia wykładów, kursów)
• znajomości statystyki i posługiwania się programami do analizy danych statystycznych (SPSS lub STATISTICA)
• wysokich kompetencji interpersonalnych
OPIS STANOWISKA
• uczestnictwo w projektach badawczych o zasięgu krajowym i międzynarodowym
• przygotowywanie publikacji naukowych w języku polskim i angielskim
• przygotowywanie wniosków aplikacyjnych na projekty badawcze
• diagnoza psychologiczna
• przygotowywanie oraz prowadzenie kursów i szkoleń z zakresu psychologii pracy i zdrowia
• analiza statystyczna danych empirycznych
• uczestniczenie w konferencjach i sympozjach naukowych
OFERUJEMY
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• warunki do rozwoju naukowego
• pracę pełną wyzwań
• pakiet świadczeń socjalnych
Aplikacje mogą składać również studenci V roku Psychologii (prosimy dodatkowo o nadesłanie konspektu pracy magisterskiej i opinii promotora pracy o kandydacie).
Kontakt:
Oferty (CV i list motywacyjny) należy przesłać na adres: kariera@imp.lodz.pl (z dopiskiem w temacie „Psycholog”) lub dostarczyć osobiście do Działu Zarządzania Kadrami, pok. 92 (parter), w terminie do 5 kwietnia 2013 roku (w przypadku pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 42 63 14 516 w godz. 10 – 15).
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane przez Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera w Łodzi, w celu postępowania rekrutacyjnego obecnie i w przyszłości. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania przez okres 6 miesięcy – po tym czasie aplikacje ulegają zniszczeniu. Kandydat ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w przyszłości. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku zamieszczenia danych w zakresie szerszym niż wskazane w ogłoszeniu prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy – zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”
Źródło: Informacje Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera