Jesteś studentem i przed Tobą pierwsze kroki w poszukiwaniu kariery?
Wiesz jak napisać CV w taki sposób, żeby pracodawcy bili się o Ciebie?
A może zastanawiasz się jak przygotować się do rozmowy o pracę aby przejść ją bez zbędnego stresu?

Zapraszamy Was na szkolenie podczas którego my, rekruterki, odkryjemy przed Wami wszystkie tajemnice związane z pisaniem CV i rozmową o pracę! Dowiecie się na ile sekcji podzielić swoją aplikację, jak „uszyć” CV tak aby przykuło uwagę a także czego unikać. Dodatkowo, opowiemy Wam jak przygotować się na rozmowę o pracę, dlaczego pierwsze wrażenie jest takie ważne a także jak zakończyć rozmowę tak aby na długo Was zapamiętali! Wszystko to będzie okraszone dawką humoru, memów a także kontrowersyjnymi pytaniami zapraszającymi do dyskusji Po dyskusji zapraszamy Was na konsultacje, jeśli chcecie porozmawiać o swoim CV przygotujcie je! Chętnie porozmawiamy też o przygotowaniu dot. rozmowy o pracę!

 

O trenerach:

Patrycja Andrzejewska

Absolwentka Wydział Zarządzania UŁ. Od 13 lat związana z obszarem Talent Acquisition. Swoje doświadczenie budowała zarówno w pracy w agencjach doradztwa personalnego, jak i w polskich oraz międzynarodowych korporacjach. Od prawie 3 lat związana z Barry Callebaut SSC Europe. Prywatnie mama 4 letniego synka, fanka snowboardu oraz programu Top Gear.

 

Natalia Jaskólska

Absolwentka filologii angielskiej na AHE, z rekrutacją, doradztwem w zakresie przygotowania do poszukiwania pracy oraz employer brandingiem za pan brat od 4 lat. Swoje doświadczenie zdobywała w międzynarodowych korporacjach, poszukując top talentów w Polsce, Francji, Anglii ale także Afryce czy Dubaju. Po godzinach zajmuje się śpiewem, graniem na instrumentach i rozpieszczaniem kota.