Find – Out-COŚ DLA POSZUKIWACZY INTELEKTUALNYCH WYZWAŃ

Gra, w której musicie wykazać się sprytem i połączyć ze sobą wszystkie elementy, by wyjść z pokoju. Macie na to 45 minut. Pokój jest pełen pozornie nieistotnych przedmiotów, z których będziecie musieli wybrać te, które okażą się kluczowe. Miejcie się na baczności, ponieważ niektóre mogą zwieść Was na manowce.

CZY TO DLA CIEBIE?

Oczywiście, że tak skoro zastanawiasz się, jak spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi, chcesz sprawdzić, czy Twój zespół potrafi współpracować pod presją czasu i emocji albo szukasz kreatywnego pomysłu na wieczór panieński/kawalerski lub imprezę integracyjną. Zbierz ekipę. Czekamy na Was.
Jesteście większą grupą? Świetnie. Do Waszej dyspozycji mamy aż 5 pokoi. Podzielcie się na zespoły i rywalizujcie ze sobą. Komu szybciej uda się wyjść bez podpowiedzi?
I nie martw się, jeśli chcesz zabrać ze sobą zagranicznych znajomych. Pokoje są tak zaprojektowane, by zagrać mógł każdy, niezależnie od tego, czy zna język polski.
Wybierz pokój i termin, w którym chcesz podjąć wyzwanie.

Nie zapomnij wcześniej odebrać Karty Rabatowej Młodzi w Łodzi 20% rabatu na wejście do pokoju zagadek logicznych. Oferta realizowana jest od poniedziałku do czwartku.

Łódź, ul. Piramowicza 9 lok. 9 tel. 506 633 360