Bieg Charytatywny – Daj piątaka na dzieciaka

Już 11 czerwca spotkamy się na łódzkich Bałutach, gdzie wspólnie pobiegniemy w Biegu Daj piątaka na dzieciaka.

Ważny cel, super atmosfera, setki i wyjątkowe nagrody? Tego jak zawsze możecie spodziewać się podczas organizowanego przez nas wydarzenia. W tym roku, tak jak w przypadku poprzednich edycji całą zebraną kwotę z opłat startowych przeznaczymy na rehabilitację dzieciaków z Kolorowego Świata.

Dla Was przygotowujemy medale, pakiety startowe oraz oczywiście nagrody. Ale mamy nadzieję, że nie to jest dla Was najważniejsze. Dla nas liczy się przede wszystkim to, że będziemy mogli się spotkać, pobiec, a potem spędzić czas na kolorowym pikniku.  No i oczywiście to, że przez nasze wspólne działanie pomożemy dzieciakom z niepełnosprawnościami.

Jak co roku w Biegu Głównym mamy dla Was 5-kilometrową trasę biegnącą ulicami łódzkich Bałut. Dzieciaki z kolei zapraszamy do udziału w Małym Cwaniaku, a osoby z niepełnosprawnościami do udziału w Wózkach w Biegu na dystansie 500 m.

Organizujcie swoje biegowe ekipy i wspólnie zapisujcie się na Bieg Daj piątaka na dzieciaka.

Opłata startowa w tym roku wynosi 60 zł dla uczestników Biegu Głównego oraz 10 zł dla dzieciaków, które wezmą udział w Biegu Małego Cwaniaka.

Odliczajcie czas do startu, czyli 11 czerwca 2022 roku. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Do zobaczenia na trasie!

P.S. Dla pierwszych 200 osób, które zapiszą się na Bieg Daj piątaka na dzieciaka mamy wyjątkową, promocyjną cenę 45 zł, także nie zwlekajcie

Organizator – Fundacja Kolorowy Świat

 

Źródło: Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat