Czy zastanawialiście się kiedyś, gdzie znajdują się te wszystkie aplikacje, z których korzystacie? Pewnie nie raz zdarzyło Wam się przechowywać plik w chmurze. Czym tak naprawdę jest ta chmura i gdzie są nasze zdjęcia oraz inne pliki?

Zapraszamy na webinar, podczas którego poznacie odpowiedzi na te i inne pytania oraz dowiecie się w jaki sposób każdy może skorzystać z chmury obliczeniowej. W czasie spotkania zaprezentowane zostaną podstawy działania Amazon Web Services oraz najważniejsze z dostępnych usług. Szkolenie skierowane jest głównie do osób, które nie korzystały wcześniej z AWS. Część teoretyczna zostanie zakończona krótką prezentacją praktyczną podczas, której uruchomimy nasz pierwszy serwer w chmurze.


Prowadzący: Michał Malec, DevOps Engineer w IDEMIA

Swoją przygodę w IT rozpocząłem od stanowiska Junior Java Developera. Szybko jednak doceniłem liczne zalety chmury AWS, co skłoniło mnie do ciągłego poszerzania wiedzy z tej tematyki. Od tego czasu moje stanowisko zmieniło się na DevOps Engineer, a to czym zajmuję się na co dzień prawie całkowicie dotyczy AWS. W swojej pracy miałem okazję uczestniczyć w licznych integracjach z klientami, a także wdrożeniach wielu systemów w chmurze. Wielokrotnie zajmowałem się opracowywaniem infrastruktury oraz rozwiązań dostosowanych do niezawodnego działania w publicznej chmurze obliczeniowej.


Link do spotkania:  Click here to join the meeting