WAKACYJNE SZKOLENIA Z BIUREM KARIER UŁ


WAKACYJNE SZKOLENIA Z BIUREM KARIER UŁ
Szukasz oferty szkoleń na lato? Masz dość trenerów, którzy wmawiają Ci, że „możesz wszystko, jeśli tylko mocno tego chcesz”? Przyjdź do Biura Karier Uniwersytetu Łódzkiego i wykorzystaj wakacje na rozwój kluczowych kompetencji.
Przygotowaliśmy dla Ciebie wakacyjne propozycje szkoleń i warsztatów. Jak co miesiąc, zapraszamy Cię do uczestnictwa w „Studenckich Czwartkach” – cyklu spotkań, w których zmierzysz się z praktycznymi zadaniami, ćwicząc umiejętności przydatne na rynku pracy.
Już 9 sierpnia możesz wziąć udział w grze szkoleniowej „Jesteś zwycięzcą?”, podczas której czekają na Ciebie trudne decyzje, twarde negocjacje i wyścig z innymi drużynami o wykręcenie jak najwyższego wyniku.
20 września zyskasz okazję do spojrzenia z innej perspektywy na role grupowe. Wspólnie z innymi uczestnikami warsztatu „Etykiety” zmierzysz się nie tylko z wymagającym zadaniem, ale też ze stereotypami, którymi często kierujemy się w pracy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy.
Dodatkowo, od 31 lipca, przez pięć kolejnych wtorków zapraszamy na wakacyjny kurs „Przystanek Pomysł”. To w sumie 14 godzin warsztatów, wypełnionych po brzegi angażującymi zadaniami. Uczestnicząc w kursie poznasz wybrane techniki twórczego rozwiązywania problemów, wykorzystasz Design Thinking w praktyce oraz rozprawisz się z mitami dotyczącymi kreatywności.
Więcej informacji i zapisy (kliknij, aby przejść do strony):
Gra „Jesteś zwycięzcą?” (09.08.2018)
Warsztat „Etykiety” (20.09.2018)
Kurs „Przystanek Pomysł” (31.07-28.08.2018)
Źródło: biurokarier.uni.lodz.pl