Chcesz pracować w IT, ale nie lubisz programować i boisz się, że nie będzie dla Ciebie miejsca w branży? A może studiujesz informatykę lub kończysz technikum informatyczne i nie masz pomysłu co dalej?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie, podczas którego pokażemy Ci, że IT to nie tylko programowanie oraz być może pomożemy Ci w ukierunkowaniu swoich zainteresowań.


Na spotkaniu:

  1. Dowiesz się co oferuje świat IT poza programowaniem.
  2. Przekonasz się, czy wiedza zdobyta na studiach przygotuje Cię do zawodu.
  3. Zdobędziesz informacje na co zwracać uwagi podczas rekrutacjijakie kompetencje są kluczowe, by się wyróżnić spośród innych kandydatów lub kandydatek.
  4. Zjesz zapoznawczą pizzę z prowadzącymi i będziesz mieć szansę, by porozmawiać z właścicielami firmy IT.

Jeśli po spotkaniu stwierdzisz, że chcesz robić to co my, możemy znów się zobaczyć i spędzić czas rozmawiając o Twojej przyszłości zawodowej!


Prowadzący: Michał Janik i Przemysław Jagoda, absolwenci Politechniki Łódzkiej na kierunku Informatyka, założyciele łódzkiej spółki Boat.Systems, którzy kilka lat temu rzucili pracę na etat, by stworzyć firmę na własnych zasadach. Od 2017 roku Boat.Systems z powodzeniem zrealizowało kilkadziesiąt projektów m.in. z zakresu wirtualizacji, komunikacji sieciowej oraz składowania i ochrony danych.


Aby wziąć udział w spotkaniu zarejestruj się za pomocą formularza aplikacyjnego poniżej. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.