Interesujesz się tematyką rozwoju, samodoskonalenia lub umiejętności miękkich? Jeśli tak, to projekt KOMPAS jest właśnie dla Ciebie!

Konferencja O Metodach Pamięciowych i Aspektach Samodoskonalenia łączy ze sobą coachów, mentorów i psychologów ze środowiskiem uczniów i studentów.  Naszą misją jest pokazanie, jak ważne jest dobre nastawienie i odpowiednie przygotowanie do budowania kariery i własnego wizerunku. A to wszystko w formie luźnych wykładów i pogadanek o istotnych kwestiach.

Podczas tegorocznej, VII edycji będziecie mogli wziąć udział w prelekcjach stacjonarnie oraz dołączyć do nas na platformie MS Teams. Mamy dla Was przygotowane quizy na tematy związane z KOMPASem i prelekcjami oraz dużo ciekawych nagród!

W tym roku gościć u nas będą :

Karolina Lewandowska – „Coaching w budowaniu ścieżki zawodowej”, „Wypalenie zawodowe – jak pracować z pasją i się nie wypalić?”

Mgr Laura Janowska – „Jak to jest być mówcą? – to co dobre i co niedobre.”

Mgr Aleksandra Pawlik – „Jak nie przescrollować sobie życia?”

Inż. Grzegorz Kobuszewski – „7 sekretów motywacji i wysokiej produktywności osobistej”

Katarzyna Kacprzyk – „SEEDS, czyli 5 filarów zdrowia”

Martyna Dębska – „W poszukiwaniu swojej wymarzonej drogi zawodowej.”

Widzimy się już 14, 15 i 16 listopada 2023 roku na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym oraz na platformie Microsoft Teams.⏰

Obserwujcie naszą stronę internetową i Facebooka, by nie przegapić żadnych nowości! Poniżej również znajduje się również formularz do zapisów na prelekcje!

Strona internetowa:

https://progress.org.pl/kompas/

Facebook:

https://www.facebook.com/KOMPAS.SKN.PROGRESS

Link do formularzu:

https://tiny.pl/clfv8

Kontakt do koordynatorek projektu:  p.walecka@progress.org.pl, w.werbicka@progress.org.pl

 

Źródło: SKN Progress