Łódzki Klaster ICTzaprasza na wyjątkowe wydarzenie IT Women PowerUP Day – meetupstworzony z myślą o dziewczynach i kobietach działających (lub chcących działać!) w branży IT i nowych technologii.
To dzień pełen inspiracji, rozmów i praktycznej wiedzy – zaplanowany tak, by wspierać kobiecą obecność w cyfrowym świecie.
📌 Gdzie? najlepszy cowork w Łodzi – CoWalk Hub (OFF Piotrkowska – ul. Roosvelta 8)
🗓️ Kiedy? 29 maja (czwartek), 9:30 – 14:30 (rejestracja i ☕ kawa od 9:30)
➡️ Agenda? https://bit.ly/ITWomenPowerUPDay
✅ Rejestracja?https://forms.cloud.microsoft/e/CB5xgvenTV
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Zadbamy o to, żeby na sali były miejsca dla przedstawicieli i przedstawicielek wszystkich Uczestników Klastra. Twoją obecność potwierdzimy e-mailem!
W programie m.in.:
- Prelekcje o świadomym przywództwie, AI i roli kobiet w IT, a także mówieniu o swoich sukcesach i wycenianiu kompetencji
- Debata o różnorodności w zespołach technologicznych
- Praktyczna sesja o networkingu po angielsku
- Panel o budowaniu marki osobistej w IT
Niech to będzie Twój dzień mocy w IT!
Dołącz do wydarzenia, poznaj inspirujące kobiety i weź udział w rozmowie o przyszłości, w której jesteś potrzebna.
