Partnerzy

Hitachi Energy

W Hitachi Energy naszym celem jest budowanie zrównoważonej energetycznej przyszłości dla wszystkich. Dostarczamy energię do domów, szkół, szpitali i fabryk. Dołącz do nas, aby pracować z fantastycznymi ludźmi, ucząc się i rozwijając przy projektach, które mają autentyczny wpływ na nasze społeczności i społeczeństwo. Wnieś swoją pasję i energię do globalnego zespołu, który docenia prostą prawdę: Różnorodność + Współpraca = Wspaniałe innowacje.

Od powstania pierwszej fabryki w 1927 roku, łódzkie zakłady Hitachi Energy przez niemal 100 lat doskonaliły się w wytwarzaniu transformatorów, stając się jednym z największych takich ośrodków na świecie. Urządzenia, które opuszczają nasze linie produkcyjne, pomagają niezawodnie dostarczać energię u setek klientów w kilkudziesięciu krajach świata.

Łódzki kampus Hitachi Energy to kompleksowe centrum rozwoju i produkcji transformatorów. Tu każdy z nas dokłada cegiełkę do powstawania urządzeń, które – choć produkowane lokalnie – mają znaczenie globalnie, stając się istotnymi elementami ogromnych przedsięwzięć wpływających na miliony osób na całym świecie.

Lokalizacja:
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź

Strona kariery:
https://www.hitachienergy.com/career