Dopisz się do newslettera i odbierz prezent!

Jesteś już subskrybentem naszego newslettera? Jeśli nie to zarejestruj się jak najszybciej! Dla wszystkich subskrybentów mamy super prezent!
Każdy kto znajduje się w naszej bazie adresowej, niezależnie od tego czy zarejestruje się dziś, jutro, pojutrze czy był zarejestrowany rok temu może teraz odebrać od nas prezent – rewelacyjną kosmetyczkę! Dostępna wersja damska w kolorze srebrnym oraz wersja męska w kolorze czarnym z pomarańczowymi akcentami.
Kosmetyczki są bardzo pojemne i praktyczne. Naprawdę warto!
Co zrobić aby otrzymać kosmetyczkę?
Trzeba po prostu przyjść do nas czyli do Biura Rozwoju Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora, ul. Piotrkowska 113, III piętro, pok. 306, podać adres mailowy na jaki otrzymujecie newsletter – jeśli znajduje się on w naszej bazie wybrana kosmetyczka jest już Twoja. Możecie się do nas zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15.

Aby zarejestrować się do newslettera wystarczy w formularzu znajdującym się na dole strony głównej www.mlodziwlodzi.pl wpisać swój adres mailowy, wybrać kategorie przesyłanych informacji i nacisnąć przycisk. Od tej chwili jesteś w naszej bazie i przynajmniej raz w tygodniu otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową aktualne informacje dot. nauki i kariery w Łodzi.

ZAPRASZAMY!