Serdecznie zapraszamy na bezpłatny Panel Ekspercki poświęcony Cyberbezpieczeństwu.

W ostatnich miesiącach widzimy, że temat jest coraz bardziej potrzebny w środowisku pracy, a zauważamy, że dla różnych Firm jest to zagadkowy obszar.

Cyberbezpieczeństwo staje się kluczowym tematem w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości. Jest to szczególnie o tyle ważne, ponieważ dotyczy ochrony danych osobowych, informacji wrażliwych oraz tajemnic firmowych.

Łódź jest kolejnym miejscem na mapie Polski, gdzie jedziemy i edukujemy z obszaru cyberbezpieczeństwa.

Nasze spotkanie to też świetna okazja do nawiązania nowych kontaktów i relacji biznesowych. Przerwy i rozmowy kuluarowe pozwalają naszym Gościom poznać się nawzajem i budować wartościowe partnerstwa, co może otworzyć drogę do przyszłej współpracy i rozwoju biznesowego.

Panel odbędzie się na Uniwersytecie WSB Merito w Łodzi (ul. Brzozowa 5/7) w czwartek 09.05.2024 między godziną 10:00 a 14:00.

A w ramach jego programu poruszymy między innymi:

  • Audyt Bezpieczeństwa: Interaktywne warsztaty, gdzie na żywo analizujemy bezpieczeństwo na przykładzie konkretnych firm, identyfikując i omawiając potencjalne ryzyka.
  • Prawne Aspekty Cyberbezpieczeństwa: Krótka analiza konsekwencji wycieków danych oraz omówienie aktualnych trendów w regulacjach prawnych.
  • Debata z Panelistami: Wymiana zdań na aktualne tematy, pytania do Ekspertów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uczestnictwo można potwierdzić tutaj: 

https://www.system-it.pl/konferencja-cyberbezpieczenstwo-lodz/ 

Wydarzenie na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/events/d-cyber-nie-bezpiecze-stwo-jaku7183444468400807936/comments/
 
Organizatorzy wydarzenia: Mocni w Pracy, System-IT sp. z o.o.
Partner wydarzenia: Uniwersytet WSB Merito Łódź