Wielka Szama na Arenie w Łodzi!

Już niebawem!
Ponownie na Atlas Arenie!
Wielka Szama, czyli największy zlot foodtruckowy w Łodzi! ?

Spędź październikowy weekend na III Festiwalu Smaków Food Trucków! ??????

ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ FOOD TRUCKÓW

Nie daj się jesiennej chandrze! U nas wakacyjny klimat trwa w najlepsze. Spędź smakowity weekend na Wielkiej Szamie na Arenie w Łodzi. Już 12 i 13 października szykuje się porządna wyżerka, czyli największy zlot food trucków w Łodzi. Spotykamy się przy Atlas Arenie.

Jesień ponoć nie należy do ulubionych pór roku. Wobec czego wychodzimy Wam naprzeciw. Mieszkańcy Łodzi będą mieli okazję przywołać wspomnienia z lata, wakacyjnych podróży i zasmakować w kuchniach całego świata. Próbowanie tych wszystkich pyszności smakuje jeszcze lepiej w towarzystwie rodziny i przyjaciół, a szczególnie po wakacyjnej rozłące.

12 i 13 października Atlas Arena zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Wielka Szama to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Nie zabraknie pokazów i występów ulicznych artystów. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Zapraszamy na Wielką Szamę na Arenie w Łodzi. Czekamy na Was 12 i 13 października. W sobotę od godziny 12 do 21 , a w niedzielę od 12 do 20 . Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:
www.facebook.com/events/2195098217454933

Partnerzy:
Miejska Arena Kultury i Sportu
Browar Amber

Partnerzy medialny:
Młodzi w Łodzi

Partner kulinarny:
Spektrum Smaku

Już 12 i 13 października szykuje się porządna wyżerka! Spotykamy się na terenie przy Atlas Arenie. ?

✔ Co? Wielka Szama na Arenie
? Kiedy? 12-13.10.2019 r.
? O której? sobota: 12:00-21:00, niedziela, 12:00-20:00
? Gdzie? Atlas Arena

Wstęp wolny! ?