Praca wakacyjna w Asco Numatics – Operator Montażu

Asco Numatics jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej, należy do amerykańskiego koncernu Emerson, który łączy najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Grupa Emerson to globalny lider łączący technologię i inżynierię zapewniającym innowacyjne rozwiązania dla klientów na rynkach przemysłowym, komercyjnym i konsumenckim na całym świecie. Założona w 1890 r. w St. Louis, w stanie Missouri w USA, Grupa Emerson dostarcza rozwiązania w ramach pięciu segmentów biznesowych: Sterowanie procesami (Process Management), Automatyka przemysłowa (Industrial Automation), Systemy dystrybucji energii/sieci zasilające (Network Power), technologie klimatyzacyjne (Climate Technologies), oraz rozwiązania komercyjne i mieszkalne (Commercial & Residential Solutions). W roku 2013 poziom sprzedaży wyniósł 24,7 miliardów dolarów, a ponad 130 tysięcy pracowników zatrudnionych w 150 krajach, sprawia, że Emerson ma zorientowaną na klienta i wyniki kulturę, w której osiągnięcia pracowników są doceniane i nagradzane.

W Zakładzie Produkcyjnym w Łodzi oferujemy ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją elektrozaworów, siłowników i podzespołów do nich. Główny profil produkcji stanowi obróbka skrawaniem i montaż.

Więcej informacji na stronie www.asconumatics.pl

Praca wakacyjna – Operator Montażu

Lokalizacja: Łódź

Obowiązki:

  • Wytworzenie produktu zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów jakości
  • Montaż, testowanie oraz pakowanie gotowego wyrobu
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • Raportowanie procesów zgodnie z wymogami

Podstawowe kwalifikacje:

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego (mile widziane)
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek-piątek)
  • Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – spokojnie wystarczy, abyś pojechał na wakacje!
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o praktyki absolwenckie na okres dwóch miesięcy (lipiec- sierpień) – nie musisz być absolwentem, możesz mieć status studenta!
  • Możliwość uzyskania atrakcyjnej premii, jeżeli zostaniesz z nami na 2 miesiące

Masz głowę pełną pomysłów? Zgłoś innowację, a my Ci za to zapłacimy!

Źródło: Informacje firmy Asco Numatics