Partnerzy
Partnerzy

MobileMS Sp. z o. o.

Na łódzkim i ogólnopolskim rynku IT działamy już od kilkunastu lat. Naszym klientom oferujemy kompleksową opiekę i niezawodne wsparcie przy realizacji projektów – od doradztwa na etapie koncepcyjnym, przez projektowanie i wdrażanie aplikacji mobilnych i webowych, aż po strategie i kampanie promocyjne. Naszymi autorskimi rozwiązaniami posługują się dziś największe instytucje publiczne w Polsce.

100 projektów

Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 100 projektów o łącznej wartości przekraczającej kwotę 50 milionów złotych! O sukcesach naszej firmy mogą poświadczyć liczne wyróżnienia i nagrody, które zdobyliśmy w konkursach branżowych.

25 osób

Nasz zespół składa się z programistów, grafików, specjalistów UX, kierowników projektów, administratorów sieci, copywriterów oraz testerów. Ponad wszystko stawiamy na komunikację, doświadczenie i współpracę – to one są najczęściej gwarantem sukcesu.
Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku oraz profil na LinkedIn! Koniecznie odwiedźcie też stronę internetową MobileMS – znajdziecie na niej najważniejsze informacje na temat realizowanych przez nas projektów.