Innowacyjne projekty, sukcesy naukowe, działalność społeczna, osiągnięcia sportowe i artystyczne – to właśnie one zostały docenione podczas Gali Aktywności Środowiska Studenckiego Politechniki Łódzkiej, która odbyła się 19 czerwca.
Wydarzenie było okazją do wyróżnienia osób, organizacji i podmiotów, które swoją pasją, zaangażowaniem oraz aktywnością wykraczają poza codzienne obowiązki związane ze studiami i wspierają rozwój środowiska akademickiego.
Podczas gali ogłoszono laureatów w różnych kategoriach działalności studenckiej, a także uhonorowano osoby i instytucje szczególnie zaangażowane we wspieranie studentów Politechniki Łódzkiej.
Pełną listę nagrodzonych oraz szczegóły wydarzenia można znaleźć tutaj:
https://p.lodz.pl/uczelnia/informacje-dla-mediow/laureaci-gali-aktywnosci-srodowiska-studenckiego
