Urban Dance Zone

Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły. Chcemy, aby Szkoła Tańca była dla Was nie tylko miejscem nauki, ale dzięki atmosferze tworzonej przez nas wszystkich, także sposobem na życie.

Szkoła Tańca Urban Dance Zone istnieje na rynku tanecznym od ponad 10 lat.

KURSANCI: Jak mówią nasi kursanci, Urban Dance Zone to miejsce z klimatem, gdzie zapomina się o codziennych trudach i troskach. Miejsce gdzie kursanci i instruktorzy nierzadko spędzają czas również po zajęciach, dzieląc się swoją pasją do tańca.

INSTRUKTORZY: W Urban Dance Zone zajęcia prowadzą utalentowani i dyplomowani tancerze i instruktorzy, którzy robią to profesjonalnie i z zapałem. Są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, które dokładnie i cierpliwie wprowadzą Was w świat tańca.

SIEDZIBA: Na ponad 400 metrach, czekają na Was cztery przestronne, klimatyzowane sale, oraz dwie bajecznie przytulne garderoby z prysznicami: damska i męska.

Siedziba szkoły mieści się na ul. Zachodniej 85. To piękne, historyczne miejsce na mapie Łodzi. Stworzone na miejscu spalonej fabryki, na potrzeby kompleksu rozrywkowego „Imperial”, przemianowanego później na kino „Capitol”. W 1929 roku, w tym miejscu wyświetlono pierwszy w Łodzi film dźwiękowy. W 1990 roku Wojciech Marczewski nakręcił w nim film „Ucieczka z kina Wolność” w którym główną rolę zagrał Janusz Gajos.

Teraz to miejsce, w którym króluje taniec.