Koncert dla Bogusi Fiołek-Lubczyńskiej – wykładowcy, nauczyciela akademickiego i poetki.
Zmaga się ona z bardzo poważną chorobą wymagającą specjalistycznego i kosztownego leczenia zagranicą. Bogusia walczy – lecząc się pracuje, a jej praca, praca ze studentami jest jej prawdziwą pasją.
Walczymy razem z nią i pomagamy, bo to leczenie to dla niej jedyna szansa. Dla nas to szansa, żeby jeszcze długo była z nami i dzieliła się swoja przyjaźnią i wiedzą.

***LIST OD ORGANIZATORÓW***

Każde z nas dr Fiołek-Lubczyńskiej zawdzięcza mniej lub więcej. Dla każdego z nas jest to osoba, która dzieli się z nami swoją życiową mądrością, pasją i ogromną wiedzą. Dla każdego z nas jest to osoba, której wielu nie dorówna pod względem tego, jak czyste ma serce i otwarty umysł – zwłaszcza, gdy w grę wchodzi pomoc drugiemu człowiekowi.

Tym razem to my jesteśmy zobowiązani pomóc osobie, która o nas dbała. Bardzo gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału, dorzucenia cegiełki, wsparcia zarówno dr Fiołek-Lubczyńskiej, ale też i nas, jako Organizatorów. Oprócz koncertów czeka na Was wiele atrakcji, które sprawią, że ten event będzie pełen radości i pozytywnych emocji, które wystarczą na całą „podróż po drugie życie”.

Sylwia, Mariusz, Piotr, Agnieszka.

Bilety do nabycia na miejscu
10 PLN w całości przeznaczone na leczenie

Pamiętajcie o trwającej cały czas zbiórce: https://www.facebook.com/donate/449517129101226/
Pieniądze możecie też wpłacać przelewem, o tu: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
KONIECZNIE WPISUJĄC W TYTULE: Bogumiła Fiołek-Lubczyńska 11877