Dlaczego czujesz napięcia? Jaką historię opowiada Twoje ciało? Co komunikuje Twoje ciało kiedy boli? Co mówi? O co prosi? Na co chce wrócić Twoją uwagę? Poznaj te wszystkie tajemnice skrywane od wielu lat w komórkach Twojego ciała dzięki TANIEC INTUICYJNY.

Taniec intuicyjny pozwala zauważyć, uświadomić, zaakceptować, przepracować i uwolnić wszystko to co ukryte a co potrzebuje zostać uwolnione. W naszym kodzie DNA, w komórkach ciała przechowujemy doświadczenia życiowe, które przejawiają się za pomocą napięć oraz bólu, nawet przez wiele lat.
Taniec intuicyjny to przestrzeń, w której TY i TANIEC spotykacie się i rozmawiacie.. reszta dzieje się już sama. To proces, w którym ruch intuicyjny przybliży Ciebie do tego co ukryte w Twoich mięśniach, stawach, w poczuciu własnego ciała. To rozmowa, w której ciało cały czas komunikuje, rozmawia z Tobą i przekazuje cenne wskazówki o tym co dzieje się w Twoich: MYŚLACH EMOCJACH PSYCHICE RELACJACH DOŚWIADCZENIACH

Natalia Madejczyk zajmuje się ruchem i tańcem od 28 lat zawodowo. Jej doświadczenia dotyczą wielu aspektów życia tanecznego, połączone z Naturalnymi Metodami Powrotu do Zdrowia za pośrednictwem Medycyny Chińskiej, Ziołolecznictwa, Totalnej Biologii, Terapii Ruchem i Tańcem.

Termin: 14.11/ 28.11/ 12.12.2021 godz. 17:00 – 18:30

Miejsce: AOIA, Zachodnia 54/56, 90-403 Łódź

Organizator: AOIA

Prowadzenie: Natalia Madejczyk

Koszt: jednostkowo 25 zł, 50 zł karnet (3 spotkania listopad/ grudzień).

Zgłoszenia: sekretariat@aoia.pl lub 42 633 26 41