Posted on Maj 25, 2017 / 1283
CrossFit Łódź
Kategoria Sport
Rabat 20% rabatu na pakiet STUDENT OPEN oraz 50% rabatu na opłatę członkowską. Inne promocje? Zadzwoń do nas!
Kontakt ul. Pomorska 83/85 Łódź, tel. +48 509 042 979

Nasz klub jest przede wszystkim stworzony przez ludzi dla ludzi. Jesteśmy grupą ludzi którzy od najmłodszych lat byli pasjonatami sportu, co zaprowadziło nas na szczyt.

Head Coach: Bartek Karczewski – Trener podnoszenia ciężarów, trener personalny, instruktor kulturystyki, wielokrotnie odznaczony zawodnik CrossFit.

Pozostała kadra:

Krystian Grzejszczak – czarny pas karate, czarny pas BJJ, multimedalista mistrzostw Polski i Europy zarówno w BJJ jak i Karate, pasjonat zdrowego trybu życia, ekspert od mobility, instruktor Strong First (SFG1), absolwent UŁ (wychowanie fizyczne).

Przemysław Strumian – Instruktor podnoszenia ciężarów, zawodnik, zajmuje się przygotowaniem motorycznym zawodników MMA oraz innych sportów, jego celem jest zarażanie miłością do sportu swoich podopiecznych.

Jakub Kołodziejski – wschodząca gwiazda CrossFit, urodzony zaledwie w 1996 r., a już instruktor i zwycięzca wielu zawodów CrossFitowych, podopieczny Bartka.

Zajmujemy się spełnianiem ludzkich marzeń, jedni marzą o nienagannej sylwetce na lato, inni żeby wreszcie pozbyć się bólu pleców po 8h pracy przy biurku, my pomagamy im to osiągnąć. Należy tutaj podkreślić że nie jesteśmy klubem komercyjnym, dbamy o swoich podopiecznych i sami również nieustannie się rozwijamy. Nasze zajęcia są nastawione na jakość, a nie na ilość.

Pomożemy Ci poprawić:

  • Siłę
  • Gibkość
  • Kondycję
  • Zdrowie
  • Samopoczucie
  • Wygląd
  • Osiągi w innych dziedzinach sportu

Nasz klub działa w ścisłej współpracy ze stowarzyszeniem Berserkers Team Łódź, dlatego naszą specjalnością jest przygotowanie motoryczne zawodników MMA, BJJ, Karate oraz Boksu, którzy dzięki swojej ciężkiej pracy i naszej pomocy osiągają liczne sukcesy.

Zapraszamy zarówno studentów jak i wszystkie inne osoby, które chcą zacząć lub kontynuować swoją przygodę ze sportem.

 

CrossFit Łódź

ul. Pomorska 83/85 Łódź

http://crossfitlodz.eu/