Lista laureatów IV edycji konkursu Młodzi w Łodzi- Językowzięci

Język duński

1.    Adamski    Paweł
2.    Dzbanek    Andrzej
3.    Glapska    Dorota
4.    Godos    Agnieszka
5.    Jahn    Anna
6.    Kuśmierek    Marcin
7.    Skwarska    Aleksandra
8.    Szypowska    Żaneta
9.    Turniak    Hanna
10.   Walczak    Weronika

Rekrutacja uzupełniająca:
1.    Glinka Malwina
2.    Gorąca Natalia
3.    Szarwark Natalia
4.    Walczak Justyna
5.    Zimnicka Małgorzata

Język niderlandzki (I grupa)

1. Bednarska    Katarzyna
2. Kłąb    Sławomir
3. Kubicka- Sierszeń    Agata
4. Stachura    Jędrzej
5. Stolarska    Barbara
6. Wojciechowska    Ewa
7. Zawada    Magdalena

Rekrutacja uzupełniająca:
1. Chudy Anna
2. Mader Małgorzata
3. Miklas Magdalena
4. Paszkiewicz Maria
5. Pelińska Katarzyna
6. Robak Marta
7. Żukowska Emilia

Język niderlandzki (II grupa)

1. Adamiak    Karolina
2. Domańska    Agnieszka
3. Cichocka    Marta
4. Frańczuk    Paweł
5. Kulińska    Natalia
6. Noremberg    Zuzanna
7. Ochman    Marta
8. Osiecka    Kamila
9. Rzymska    Aleksandra
10. Wolny    Patrycja
11. Zieliński    Kamil

Rekrutacja uzupełniająca:
1. Adamczyk Ewelina
2. Wajs Aleksandra
3. Wiankowska Natalia
4. Wiankowski Maciej
5. Żwawczyk Bartosz

Język portugalski

1.    Albińska    Karolina
2.    Bąkowski    Mateusz
3.    Górska Paulina
4.    Horodnicza    Katarzyna
5.    Jakóbowska    Paulina
6.    Kaluga    Marta
7.    Kaźmierska    Sylwana
8.    Kopeć    Agata
9.    Kwiatosińska Izabela
10.   Müller    Marta
11.   Pańczak Małgorzata
12.   Pawlik Marlena
13.   Skonieczna Katarzyna
14.   Wiesner    Agnieszka
15.   Woźniak    Joanna

Język szwedzki

1.    Brzezińska    Kamila
2.    Feder    Karolina
3.    Jabłońska    Magdalena
4.    Jagusz    Marcin
5.    Jankowski    Łukasz
6.    Konarzewska    Barbara
7.    Konecka Natalia
8.    Kostrzewa    Beata
9.    Krakowiak    Piotr
10.   Kuba    Bartłomiej
11.   Olaczek Magdalena
12.   Rybus    Katarzyna
13.   Wrona    Ewa
14.   Zapart    Krzysztof
15.   Zuchora    Olga

Język fiński

1.    Dubowik    Marcin
2.    Dudziński    Łukasz
3.    Glinka    Kinga
4.    Góralczyk    Patrycja Judyta
5.    Jagnus    Aleksandra
6.    Mikołajczyk    Joanna
7.    Olczak    Rafał
8.    Pawełek    Krzysztof
9.    Staniucha    Robert
10.   Szafrański    Krzysztof
11.   Szrejner    Joanna
12.   Zabłocka    Angelika
13.   Żurek    Dominik

Rekrutacja uzupełniająca:
1.    Kłos-Wojtczak Paulina
2.    Lach Anna