CAfe bar Poczekalnia

CAFE / BAR POCZEKALNIA jest miejscem, w którym nie tylko można zjeść zdrowo i smacznie, napić się kawy, herbaty czy alkoholu. Jest to miejsce, w którym mogą się spełniać młodzi oraz starsi artyści w różnych dziedzinach. Lokal posiada scenę na koncerty muzyczne (działamy we współpracy ze szkołą „Ferment Centrum Edukacji Artystycznej”, która mieści się… ścianę obok ) naprzeciwko nas jest również Teatr Nowy czy szkoła tańca Family Dance Studio. Ponad to współpracujemy z projektem Łódzkie Wideosesje // Poltergeist Sessions, udostępniając lokal na sesyjne nagrania zespołów oraz z kołem naukowym Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Historii Sztuki, Sekcji Dawnej.
Skąd pomysł ?
Każdy z nas na coś czeka. Na spektakl w teatrze, na zajęcia w szkole tańca, lekcje w szkole Ferment, imprezę w klubie, ale jest za wcześnie. Myślicie sobie „co mam ze sobą zrobić, może skoczę coś zjeść, napić się czegoś”. Poczekalnia jest właśnie takim miejscem.
Knajpa, mieszcząca się w dawnym budynku PKP pokaże nowe oblicze „czekania” :-)

Co organizujemy ?
Poza wspomnianymi koncertami, karaoke, projekcje filmów, jam session, wernisaże, wieczory z poezją śpiewaną, wykłady i jesteśmy otwarci na nowości, bez względu na to jakie by one nie były :-)