Młodzi w Łodzi » Pracodawcy » Transition Technologies SA
Transition Technologies SA

Transition Technologies SA specjalizuje się w branży hi-tech. Od ponad 15 lat realizuje zaawansowane projekty informatyczne dla sektora energetyki i gazu, oferując najnowsze rozwiązania optymalizacji dla przemysłu oraz usługi outsourcingowe i konsultingowe.
Firma ugruntowała silną pozycję lidera technologicznego dzięki wieloletniemu doświadczeniu we wdrażaniu zaawansowanych projektów. Zdobyła referencje z ponad 200 znaczących instalacji energetycznych i przemysłowych na świecie.
W 2006 roku Transition Technologies uruchomiło w Łodzi światowe centrum badawczo — rozwojowe Poland Solution Center, w którym zatrudnia już ponad 80 osób.
Centrum współpracuje z amerykańskim partnerem PTC Software & Services (Parametric Technology Corporation) , który jest światowym liderem w dziedzinie dostaw specjalizowanego oprogramowania do projektowania i zarządzania produktami (Product Lifecycle Management — PLM).
Głównymi klientami, których obsługuje PSC są Airbus, Rolls Royce, Tetrapak, Volvo, Ferarri i Volkswagen. Centrum dostarcza usługi programistyczne i wsparcie w ramach flagowych produktów PTC: Windchill, Pro/Engineer i Arbortext.
PSC ściśle współpracuje z jednostkami uczelnianymi, głównie z Politechniką Łódzką i Uniwersytetem Łódzkim przygotowując studentów do pracy z zaawansowanymi technologiami. Oferuje również pracę nad ciekawymi projektami w międzynarodowych zespołach projektowych, rozszerzony pakiet szkoleń i wyjazdy zagraniczne, umożliwiające poszerzanie kompetencji zawodowych.
Aktualne oferty pracy w firmie są dostępne na www.tt.com.pl
Transition Technologies SA
01 – 030 Warszawa, ul. Pawia 55
tel.: 022 331 80 20; fax: 022 331 80 30
e-mail: tt@tt.com.pl
www.tt.com.pl
Transition Technologies SA – Poland Solution Center Łódź
90 – 105 Łódź, ul. Fabryczna 17
tel.: 042 664 97 20; fax: 042 664 97 30
Rekrutacja:
e-mail: praca@tt.com.pl
Zobacz stypendystów