Corning Cable Systems

_corning1

At Corning, possibilities become real, including yours …


Corning Cable Systems jest światowym liderem w produkcji światłowodów i podzespołów dla przemysłu telekomunikacyjnego. CCS jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku. Główna siedziby firmy mieści się w Corning, w stanie New York.

Corning Incorporated posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie, zatrudniając blisko 25 tys. pracowników.

Praca w Corning Cable Systems Polska

Oferty wolnych miejsc pracy umieszczamy na naszej stronie internetowej www.corning.com/careers, stronie www.pracuj.pl i innych portalach poświęconych pracy oraz w prasie lokalnej i ogólnopolskiej.

Jeśli uważasz, że jesteś dobrym kandydatem na stanowisko pracownika produkcji, inżyniera procesu, R&D, Lean Manufacturing, utrzymania ruchu lub projektanta CAD, pracownika działu logistyki (planisty, specjalisty ds. eksport-import, specjalisty ds. celnych, specjalisty ds. zakupów), zgłoś się do nas.

Potrzebujemy osób z wykształceniem technicznym: z zasadniczym technicznym na stanowiska operatorów / monterów, średnim technicznym – operatorów i techników, wyższym technicznym – inżynierów. Osoby zatrudniane na stanowiskach inżynierskich i specjalistycznych powinny znać komunikatywnie język angielski, aby móc porozumiewać się z osobami z fabryk Corning w innych krajach. Przydatna będzie też znajomość języka niemieckiego. Oprócz kwalifikacji i umiejętności twardych zwracamy również uwagę na umiejętności miękkie, czyli zdolności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Nie masz doświadczenia?
Weź udział w naszych programach stażowych!

Poszukujemy praktykantów i stażystów – studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów uczelni technicznych (kierunki: mechanika, automatyka, elektronika, optoelektronika, telekomunikacja) z co najmniej komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Program stażowy CORNING „Possibilities become real”

Program staży wakacyjnych „Praktykuj w Łodzi – staże wakacyjne”

 

Corning Cable Systems Polska Sp. z o.o.
95 – 010 Stryków, Smolice 1 E
tel.: 042 230 11 00; fax: 042 230 11 01
www.corning.com/careers

Rekrutacja:
tel.: 042 230 11 25
e-mail: rekrutacja@corning.com;

Zobacz stypendystów

Poznaj łódzkich Pracodawców! Zaprasza XEROX!

24.04.2014

Drodzy studenci, kolejna łódzka firma otworzy dla Was swoje drzwi! Zapraszamy na spotkanie z firmą XEROX! więcej »

filtruj

usuń filtrowanie

042 magazine Echo Miasta Eska Gazeta Wyborcza Polska The Times Dziennik Łódzki Radio Łódź Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej TOYA TVP ŁÓDŹ