Coca-Cola HBC Polska

o

Coca-Cola HBC Polska jest częścią grupy Coca-Cola Hellenic, wiodącego europejskiego producenta napojów bezalkoholowych, będącego drugim pod względem sprzedaży rozlewcą napojów The Coca-Cola Company na świecie. Działa w 28 krajach obsługując ponad 560 mln konsumentów.

W Polsce posiada cztery zakłady produkcyjne – w Łodzi, Radzyminie i Staniątkach koło Krakowa oraz zakład butelkowania wód naturalnych w Tyliczu koło Krynicy. 30 centrów sprzedaży rozlokowanych jest na terenie całego kraju.

Zakład produkcyjny w Łodzi:

Działy:
• Produkcji
• Logistyki
• Sprzedaży
• Wspomagające (finanse, HR, IT)

Zatrudniają ponad 250 pracowników.

W Łodzi produkujemy napoje na 5 liniach produkcyjnych (w tym jako jedyny zakład w Polsce – soki Cappy w opakowaniach kartonowych /1,0L i 0,20 L/ oraz w zwrotnych opakowaniach szklanych 0,20 L).

W zakładzie funkcjonują: system zarządzania jakością ISO 9001, certyfikowane systemy zarządzania środowiskowego ISO 14001 oraz dotyczące bezpieczeństwa zdrowotnego żywności ISO 22000 i PAS 220, a także zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS.

Nasza oferta:

Zostań naszym praktykantem:
• liczba praktykantów w 2010 (12 osób), w 2009 (16 osób)
• praktykanci trafiają najczęściej do działów (Produkcja, Jakość, Utrzymanie Ruchu oraz Logistyka), wielu z nich odbywa z nami praktyki cyklicznie a potem zostaje na dłużej…
• rekrutacja na praktyki rusza kwiecień/maj, zapraszamy studentów IV i V roku

Na czas praktyk staniesz się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu; pod kierunkiem opiekuna będziesz wykonywać samodzielne zadania lub weźmiesz udział w bieżących projektach działu, który wybierzesz. Dzięki temu nie tylko zweryfikujesz wiedzę zdobytą w czasie studiów, ale też uzupełnisz ją o praktyczne doświadczenie i umiejętności niezbędne w codziennej pracy. Poznasz także naszą kulturę organizacyjną oraz realia pracy w międzynarodowej korporacji. Wszystko po to, by świadomie podjąć decyzję o wyborze ścieżki kariery w przyszłości.

Dowiedz się więcej na http://www.coca-colahellenic.pl/

Aplikuj na https://praca.cchellenic.pl/

Fabryka w Łodzi
ul. Traktorowa 139/141
91-204 Łódź
tel.+48 (42) 613 42 00
fax +48 (42) 613 42 30

Zakład w Łodzi

CK ZETO zatrudni Specjalistę systemów przetwarzania danych

16.04.2014

Chcesz się rozwiać, szukasz stabilnego zatrudnienia i zależy Ci na świetnej atmosferze w pracy – zapraszamy do Centrum Komputerowego ZETO S.A. więcej »

filtruj

usuń filtrowanie

042 magazine Echo Miasta Eska Gazeta Wyborcza Polska The Times Dziennik Łódzki Radio Łódź Studenckie Radio ŻAK Politechniki Łódzkiej TOYA TVP ŁÓDŹ