Młodszy księgowy w dziale Zobowiązań (P2P)-OFERTA PRACY

Tate & Lyle jest notowanym na giełdzie londyńskiej globalnym dostawca składników i rozwiązań dla branży żywności i napojów, jak również dla innych gałęzi przemysłu.

Globalny zasięg firmy zapewnia ponad 30 zakładów produkcyjnych działających na całym świecie. Tate & Lyle jako ekspert przedstawia smaczne i zdrowe rozwiązania w produkcji dodatków do żywności dla swoich klientów. GSS czyli Global Shared Services jako Centrum Usług Wspólnych powstało w 2011 roku jako efektywne i skuteczne wsparcie dla działań biznesowych Tate & Lyle poprzez globalne usługi finansowe związane z obsługa transakcji i procesów finansowych, a także poprzez usługi ISIT; Procurement; HR, a także prężnie działający Customer Service dla krajów europejskich.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszego Ksiegowego w dziale Zobowiązań (P2P) do naszego Centrum Usług Wspólnych w Łodzi.

Nasz Zespół

Dział Zobowiązań (P2P) zajmuje się weryfikacją i księgowaniem faktur od dostawców za zakup towarów i usług zgodnie z zamówieniami. Nasz zespół Zobowiązań obsługuje wszystkie jednostki firmy Tate & Lyle w całej Europie.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja faktur pod kątem poprawności danych
  • Księgowanie faktur w systemie SAP
  • Sprawdzanie sald dostawców
  • Bieżący kontakt i wsparcie klienta anglojęzycznego
  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca
  • Przygotowywanie zestawień

Wymagania do kandydatów:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
  • Mile widziana znajomość podstaw rachunkowości
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Swobodna praca z narzędziami MS Office (w szczególności MS Excel)

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę “Multisport”
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bilety do kina
  • Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Dofinansowanie do języków
  • Owocowe poniedziałki, środy i piątki
  • Pyszną kawę
  • Imprezy integracyjne
  • Aktywności w różnych zespołach np. charytatywnym, pierwszej pomocy, eko.
  • Opiekę trenera personalnego
  • Konsultacje z dietetykiem