Posted on Wrzesień 5, 2015 / 2136
FutuDental
Kategoria Zdrowie
Tag
Rabat 20% rabatu na usługę wybielania zębów 10% na wszystkie pozostałe usługi zamieszczone w cenniku w odniesieniu do oferty aktualnie obowiązującej.
Kontakt ul. Chrobrego 16, Łódź tel. 42 655 01 43

Futudental oferuje najwyższej jakości usługi stomatologiczne z zakresu protetyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, jest również partnerem programu Karty Rabatowej Młodzi w Łodzi, dzięki czemu otrzymacie  20% rabatu na usługę wybielania zębów oraz 10% na wszystkie pozostałe usługi zamieszczone w cenniku  w odniesieniu do oferty aktualnie obowiązującej.

Pracujemy przy użyciu najlepszych materiałów stomatologicznych w bogato wyposażonym gabinecie. Specjalizujemy się w protetyce, stomatologii zachowawczej i estetycznej. Posiadamy własną pracownię protetyczną specjalizującą się w pracach ceramicznych. Technologie oraz najlepsze materiały, których używamy pozwalają uzyskać indywidualny charakter oraz żywy wygląd prac (porcelana Noritake). Każde zlecenie oraz powierzoną pracę traktujemy niezwykle indywidualnie, gdyż zadowolenie pacjentów jest dla nas najlepszą rekomendacją.