Posted on Styczeń 28, 2019 / 626
AUTO-SYNERGIA
Kategoria Edukacja
Tag
Rabat 20% rabatu na ofertę kursu prawa jazdy kategorii B oraz na szkolenie uzupełniające (jazdy dodatkowe). Uwaga: rabaty nie łączą się z sezonowym promocjami!
Kontakt Łódź, ul. Mazowiecka 43/8, tel. 797-269-267, 786-973-373

Tramwaj lub autobus znowu się spóźnia, a Ty marzniesz na przystanku?

Znowu musisz nieść przez całe miasto ciężką torbę z książkami i materiałami?

Odrzucili Twoje CV w dobrej firmie, bo nie masz prawa jazdy?

Pomożemy rozwiązać Twoje problemy.

 

Nasza auto-szkoła AUTO-SYNERGIA wyróżnia się nowatorskim podejściem do nauczania przyszłych kierowców. Naszą dewizą jest odpowiedzialne szkolenie kandydatów na kierowców i łączenie teorii z rozszerzoną praktyką.

Wybierając AUTO-SYNERGIĘ masz gwarancję najwyższej jakości szkolenia. Zajęcia teoretyczne odbywają się w profesjonalnie przygotowanej i klimatyzowanej sali wykładowej. Ucząc się u nas jeździsz samochodem, który w najważniejszym momencie jest podstawiany na egzamin państwowy. W egzaminie może brać udział Twój instruktor, który będzie Cię wspierał w każdej sytuacji. Nasi wykładowcy i instruktorzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Są to cierpliwi i pomocni fachowcy najwyższej klasy.

 

Przyjdź do AUTO-SYNERGII zapisz się na innowacyjny kurs prawa jazdy lub jazdy dodatkowe i przekonaj się, że podjąłeś właściwą decyzję.

 

Kurs prawa jazdy SYNERGIA GOLD:

Mamy do zaoferowania niezwykły kurs prawa jazdy kat. B. Dzięki autorskiemu programowi szkolenia, oprócz tradycyjnej wiedzy, zdobędziesz ponadprzeciętne umiejętności. Dlatego po kursie bez problemu zdasz egzamin państwowy i staniesz się kierowcą przygotowanym do radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach drogowych. Oprócz standardowych rzeczy, nauczymy Cię wyjątkowych umiejętności, które charakteryzują doskonałego kierowcę.

W ramach kursu::

– 30 godzin szkolenia teoretycznego, w tym zajęcia z I pomocy;

– 2 godziny dodatkowego super szkolenia, do wyboru: ZARZĄDZANIE STRESEM I TECHNIKI KONCENTRACJI lub WYPADKI DROGOWE – ZASADY POSTĘPOWANIA (zajęcia prowadzone przez policjanta);

– 35 godzin szkolenia praktycznego (jazd) + 1 godzina zajęć praktycznych (zmiana koła, przygotowanie auta do holowania);

– jazdę po płatnej autostradzie i korzystanie z MOP-ów (miejsc obsługi podróżnych) oraz bramek autostradowych;

– jazdę po placu egzaminacyjnym;

– egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny;

– podstawienie samochodu na egzamin państwowy;

– udział instruktora prowadzącego w Twoim egzaminie.

www.autosynergia.pl
https://www.instagram.com/autosynergia/