Młodzi w Łodzi » Inicjatywy » Dodatkowe lektoraty fundowane przez Pracodawców
Dodatkowe lektoraty fundowane przez Pracodawców
Studenci ostatnich lat studiów (IV i V roku) uczący się na wskazanych przez firmę-sponsora kierunkach mają możliwość skorzystania z dodatkowych bezpłatnych lektoratów przeprowadzanych w ramach zajęć na uczelni.
Dzięki tej inicjatywie będą mogli bez problemów „zasięgnąć języka”, tym razem obcego :-)
W roku akademickim 2011/2012 dodatkowe lektoraty z języka angielskiego ufundują firmy ERICPOL, COCA-COLA HBC POLSKA oraz JTI.
Co zrobić aby całkowicie bezpłatnie uczyć się języka angielskiego przez cały rok? Wystarczy spełniać wymagania określone przez Fundatora w regulaminie oraz przesłać w wersji elektronicznej wypełniony i kompletny wniosek na adres mlodziwlodzi@mlodziwlodzi.pl bądź złożyć go w wersji papierowej w Biurze Rozwoju Przedsiębiorczości i Miejsc Pracy Urzędu Miasta Łodzi, ul. Piotrkowska 113, III piętro. Nieprzekraczalny termin składania wniosku to 21 bądź 28 października 2011 r. w zależności od Fundatora.
Z dodatkowych lektoratów z języka angielskiego skorzystają:
COCA-COLA HELLENIC
Kaja Kuźniarek
Emilia Stroynowska
Piotr Pierzak
Agnieszka Żak
Paweł Bracha
Anna Kubus
Damian Trębacz
Wojciech Zbiciński
ERICPOL
Anna Ewertowska
Agnieszka Pabiniak
Sylwia Ościk
Przemysław Bogusz
Michał Olborski
Michał Janiszewski
Krzysztof Łachacz
Karolina Blechowska
JTI
Anna Melon
Ewelina Szotowicz
Michał Maciejewski
Ernest Czerwiński
Aleksandra Skoczylas
Pobierz: REGULAMIN
Pobierz: WNIOSEK

Pobierz: REGULAMIN
Pobierz: WNIOSEK
Pobierz: REGULAMIN
Pobierz: WNIOSEK