Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości!

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Dołącz do zespołu inżynierów specjalizujących się w projektowaniu transformatorów mocy miej swój wkład w naszych realizacjach.

Twoje obowiązki

  • Projektowanie transformatorów mocy (obliczenia wytrzymałości kadzi, pokrywy, konserwatora).
  • Wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Optymalizacja kosztów wynikających z przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych oraz zastosowanego wyposażenia.
  • Nadzór podczas produkcji.
  • Składanie zapotrzebowań na materiały używane w procesie produkcji.
  • Ocena ryzyka technicznego związanego z realizacją projektu.
  • Planowanie pracy własnej uwzgledniające potrzeby zakładu.

Twoje kompetencje

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach mechanicznych.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze projektowania elementów mechanicznych w zakładzie produkcyjnym.
  • Znajomość PTC Creo Parametric (proengineer). Znajomość programu AutoCAD. Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość obliczeń wytrzymałości konstrukcji mechanicznych.
  • Gotowość do współpracy w środowisku międzynarodowym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu. Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz zdolność do podejmowania decyzji. Umiejętność podejmowania inicjatywy.

Więcej o nas

Wnieś swoje własne poczucie dumy i celu, pomagając nam rozwijać Czwartą Rewolucję Przemysłową – tworząc zrównoważoną przyszłość naszej planety i Twojej kariery. Dołącz do ABB i wykorzystaj siłę naszej zróżnicowanej globalnej sieci, współpracując i ucząc się od naszych światowej klasy zespołów. Przede wszystkim stawiaj sobie wyzwanie każdego dnia. Napiszmy przyszłość razem.

To wyjątkowy moment na dołączenie do ABB Power Grids. ABB i Hitachi podpisały porozumienie o utworzeniu spółki joint venture (JV). Chcemy stać się nowym światowym liderem w sektorze energetyki dzięki wykorzystaniu mocnych stron obu firm. ABB Power Grids i Hitachi to w sumie 230 lat tradycji i doświadczenia na rynku. Razem będziemy w stanie kształtować przyszłość energetyki za pomocą pionierskich technologii i staniemy się preferowanym partnerem w budowaniu mocniejszej, bardziej inteligentnej i ekologicznej sieci energetycznej. Proces tworzenia jednej spółki ma zostać zakończony w pierwszej połowie 2020 roku, po otrzymaniu wymaganych zezwoleń. Przyłącz się do tej pasjonującej podróży.

Oferujemy:

• Możliwość udziału w całościowym procesie produkcyjnym – od projektu, poprzez cykl produkcyjny, aż do fazy testów na terenie naszych fabryk w Łodzi na ulicy Aleksandrowskiej.
• Kontakt z językiem angielskim w sytuacji zawodowej.
• Możliwość współpracy z grupą ekspertów z dziedziny projektowania transformatorów.
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
• Pakiet benefitów pozapłacowych.
• Miła atmosferę i partnerskie stosunki w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za posrednictwem naszej strony klikajac na przycisk „Aplikuj”.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłacznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporzadzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporzadzenie o ochronie danych)”.

„Wyrazam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.

Numer referencyjny

PL68817129_E5

Publication date

2019-10-03

Wersja anglojęzyczna https://new.abb.com/jobs/details/PL68817129_